Darmowy kurs języka hiszpańskiego - kto się uczy? :)))

15:59


Długo czekaliśmy (od listopada!), ale wreszcie rozpoczął się kurs języka hiszpańskiego na platformie Miriada, o którym pisalam w tym wpisie (link). Kurs jest całkowicie darmowy, interaktywny i prowadzony online - oznacza to, że do nauki potrzebny nam jest dostęp do Internetu i dużo dobrych chęci.

Część materiałów można oglądac na Youtube:Jak wykonać pracę domową?

W trakcie kursu czekają na nas quizy z odpowiedziami do wyboru (Practica), które raczej nie powinny sprawiać problemu.
Po obejrzeniu wszystkich materiałów czeka nas praca domowa - Tarea (P2P). Należy napisać odpowiedzi na ćwiczenie w podanym miejscu, a następnie poczekać, aż Miriada wyśle nam do sprawdzenia minimum dwie prace innych studentów do oceny. Tak właśnie działa większość kursów - wykładowcy nie byliby w stanie sprawdzić setek, a nawet tysięcy prac, dlatego krążą one wśród studentów, którzy oceniają daną pracę.

Czy należy obawiać się, że ktoś ze złośliwości da nam niskie oceny? Na pewno nie. Nawet jesli taka osoba się trafi, to i tak nasza praca jest wysyłana i sprawdzana przez wiele innych osób. Ja sama nie spotkałam się z sytuacją, by któraś z moich prac czy wypracować (na innych kursach) była niesprawiedliwie oceniona.Jak wam idzie nauka? Chcecie by na Facebooku albo tutaj powstałą grupa wsparcia? Będziemy się nawzajem motywować do nauki :)
You Might Also Like

6 komentarze

 1. Pierwszy raz slyszę o takim kursie i to organizowanym przez uniwersytet, a to świetny pomysł! Czy to jest organizowane cyklicznie? W te wakacje nie dam rady, ale może na przyszły rok :) Fajny pomysl też z tym, że studenci sprawdzają sobie prace- - to też może być dobre ćwiczenie.

  Pozdrawiam,
  alessandra
  http://studia-parla-ama.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiedz mi gdzie mam znaleźć prace do sprawdzenia i gdzie znajdę moją ocenioną przez kogoś? Dostałem już meile potwierdzające ale bij mnie laciem - nie widzę niczego :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś by pomógł z tym pytaniem? :)

   Usuń
  2. chyba później wysyłają prace, nie od razu :}

   Usuń
 3. O tak! Dobrze by było, gdyby powstała grupa wsparcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. !Hola!

  !Participo en este curso desde el primer día y me encanta! Es preparado muy profesional. También los profesores a menudo participan en el foro y podemos conocerlos. Espero que despues nivel A2 comenzará nivel B1 :)

  !Saludos!
  Jorge

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Pamiętaj, że pytania możesz wysyłać na e-mail: hiszpanarium@gmail.com! :)

Subscribe